מנהלים עבורך את

image description

ניהול אתר אינטרנט מצריך מתן מענה לצרכים הטכניים, תוכניים ושיווקיים של האתר. Net360 מציעים שירותים מקצועיים מותאמים אישית התפורים למידותיך בהתאם לצרכים המשתנים שלך.

ניהול טכני

מהירות אתר

יש הרבה סיבות שעלולות להאט ביצועים של אתר. החל מתמונות לא מתאימות וכלה בהגדרה לא נכונה של השרת. אתר איטי מקבל דרוג נמוך בגוגל וננטש על ידי משתמשים.

אבטחה

מה מידת האבטחה של האתר שלכם? אתר לא מאובטח יכול להיפרץ בקלות, לשתק את העבודה למשך ימים רבים ולגרום לאובדן מידע יקר ערך.

עדכון גרסאות

מדי פעם מתעדכנות גירסאות חדשות למערכות השונות עליהן מותקן האתר שלך. חשוב לעדכן באופן שותף ולדאוג שהאתר ממשיך לתפקד כראוי ללא הפרעות.

גיבוי אתר

אם מחר בבוקר אתם מגלים שהאתר שלכם נמחק כליל, האם יש לכם גיבוי? אנו דואגים לגבות אתרים על בסיס יומי, ולשלוף את הגיבוי בשעת הצורך ללא down time.

הצפנת אתר

אנו דואגים להתקין לכם תעודת SSL עדכנית כדי שהאתר שלכם יוצג למשתמשים כאתר בטוח לשימוש ללא סכנה למידע שלהם בהתאם לדרישות חברות הסליקה.

הטמעת פיקסל

לפעמים צריך להיכנס לקוד של האתר לצורך הטמעה של קודים חיצוניים. אנו דואגים להטמיע ללקוחותינו בצורה הנכונה ביותר שאינה פוגעת בקוד. 

ניטור אתר

לקוחותינו נהנים מניטור פעילות האתר שלהם 24.7 על מנת לוודא שהאתר זמין באופן רציף ובזמן מהיר כל הזמן ללא תקלות שגורמות לאובדן לקוחות.

אופטימיזציה תמונות

התמונות שמשלבים באתר יכולים להשפיע בצורה משמעותית על מהירות הגלישה ועל ה SEO של האתר. אנו דואגים להטמיע תמונות בצורה האופטימלית.

התקנת תוספים

אנחנו דואגים להתקין את התוספים המתאימים ללקוחותינו תוך שמירה על פעילות רציפה והתקנה נכונה של התוסף, מבלי לפגוע בפונקציונליות האתר.

נגישות אתר

האם באתר שלך יש רכיב נגישות? אנו עוזרים ללקוחות העונים על דרישת החוק להתקנת רכיב נגישות בהתקנה והגדרה של רכיב הנגישות כנדרש בחוק. 

ניהול תוכן 

העלאת תכנים

העלאת תכנים יכולה להיות תהליך סיזיפי ומייגע. יחד עם זאת חשוב לעדכן את האתר באופן שותף ורציף. אנחנו דואגים לעדכן עבור לקוחותינו את האתר בצורה תיקנית ונקייה.

עדכון מוצרים

יש לך חנות אינטרנטית? אנחנו נעדכן ונעלה עבורך מוצרים חדשים, נעדכן מחירים, ונפרסם מבצעים. העלאה של מוצרים חדשים מראה שהחנות חיה ונושמת.

דיוור

דיוור אלקטרוני צריך להעשות בצורה אוטומטית בהתאם למיקום של הלקוח במשפך השיווקי. אנו מגדירים עבורכם את הטריגרים שישלחו ללקוחות מיילים. 

כתיבת בלוגים

אתר שאינו מתעדכן באופן תדיר בתוכן מעניין עשוי להראות כאתר נטוש. תנו לנו לעשות עבורכם את מלאכת הכתיבה לניהול בלוג מקצועי רהוט ומעניין.

ריטוש תמונות

האם התמונות באתר שלכם מספרות את הסיפור שאתם רוצים לספר? 
תמונות נכונות באיכות גבוהה מקרינות לטובה על המותג שלך

שיווק אתר

מחקר שוק

אנו מבצעים ניתוח שוק ללקוחותינו על מנת למקד את הפעילות השיווקית שלהם. זיהוי מילות מפתח ממירות והגדרת פעילות שיווקית שמניבה תוצאות מדידות. 

דפי נחיתה

הקמת דפי נחיתה שונים כדי להעריך ביצועים בבדיקת A/B. אנו מתאימים את דפי הנחיתה לתחום שלכם ומטמיעים בהם פיקסל כדי לכמת את האפקטיביות שלהם.

יעדים

אנו עובדים עם לקוחותינו על מנת להגדיר את המטרות שלהם מהאתר שלהם ולכמת כמה עולה להשיג את התוצאות האלו והאם יחסי ההמרה חיוביים.

פרסום ממומן

אנו עובדים עם פלטפורמות פרסום ממומן מגוונות כגון גוגל, פייסבוק, אינסטגרם. אנו מקימים את הקמפיין ומריצים אותו עבור לקוחותינו תוך מדידת ביצועים יומית. 

התחל צ׳אט
💬 צריך עזרה?
שלום 👋
איך נוכל לעזור?